Hledáte parťák na sport? Staňte se členy SK Svárov

Za oknem není úplně ideální počasí, ani motivace není teď na začátku sezóny to, co bývala? Že ve dvou, nebo dokonce s partičkou jiných sportovců by se to běželo, jelo na kole o moc radostněji? Pokud máte podobné myšlenky, je nejvyšší čas pro vstup do SK Svárov.

Co získáte:

  • příležitost seznámit se blíže s běžci a cyklisty, které běžně potkáváte na trasách v okolí
  • možnost závodit za svůj domácí klub a také ho budovat a šířit jeho slávu 
  • pocit sounáležitosti a hrdosti s ostatními místními borci
  • šanci poučit se z chyb ostatních členů, se kterými budete vzájemně sdílet své zkušenosti na téma tréninku, výživy, protahování a také předcházení zranění.

Potkávat se chceme buď při společných trénincích, které chceme v rámci klubu domlouvat, ale i při regeneraci u pivka.
Do budoucna také plánujeme věnovat se rozvoji naší budoucí generace, tedy dětem, rozvoji jejich pohybu, případným tréninkům, přípravě na závody apod.

Jak se zapojit?

Stačí poslat mail, kde bude Vaše jméno, příjmení, přezdívka, pohlaví a věk na adresu sk-svarov@seznam.cz. Podle pokynů v potvrzovacím mailů zaplaťte roční členský poplatek 300 Kč a můžete začít směle využívat výhod členství. TIP: Členové mají 50% slevu na startovném, takže poplatek se Vám vrátí už na druhém závodě! Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Tým SK Svárov